ManažujemeNaše znalosti a skúsenosti si nenechávame len pre seba, ale sa o ne delíme so širokou akvaristickou (a prostredníctvom internetu určite aj neakvaristickou) verejnosťou. Okrem webu www.polit.sk, na ktorom sa práve nachádzate, sa podieľame na tvorbe ďalších veľmi zaujímavých internetových zdrojov venovaných chovu afrických cichlíd, ktoré manažujeme.

  • Akvamalawi portál – je to portál venovaný chovu malawských a tanganyických cichlíd. Nájdete v ňom veľmi rozsiahle fórum, bohatú galériu obrázkov, množstvo zaujímavých článkov a odkazov na ďalšie akvaristické zdroje. Na tvorbe tohto portálu sa aktívne podielame, ako moderátori fóra a technická podpora portálu.
  • MyFish databáza – jedná sa o rozsiahlu internetovú databázu afrických cichlíd, ktorá sa neustále dopĺňa o nové druhy. Nájdete v nej množstvo užitočných informácií o chove a živote jednotlivých druhov rýb. Databáza obsahuje modul článkov k jednotlivým druhom a taktiež obsahuje modul s informáciami o chovateľoch cichlíd. Sme autormi tejto databázy.
  • Tipy na stránkach www.polit.sk – na úvodnej stránke v časti Viete že… sa s Vami podelíme o naše skúsenosti a vedomosti a odpovieme Vám na Vaše otázky. Sekcia je aktívna a stále do nej pribúdajú nové príspevky.

Užitočné informácie nájdete aj na našom eShope.

Chceme akvaristiku a hlavne africké cichlidy priblížiť ľuďom. 🙂