Akvárium na kľúčNaším hlavným cieľom je ponúknuť zákazníkovi akvárium na kľúč! Pod pojmom „na kľúč“ rozumieme celý proces od návrhu projektu akvária až po jeho konečné odovzdanie zákazníkovi. Po potvrdení objednávky preberáme na seba zodpovednosť, za všetky činnosti súvisiace s výrobou akvária a dodávkou rýb. Celý proces samozrejme koordinujeme a upravujeme podľa prianí a možnosti zákazníka.

Nie je nevyhnutné objednať si u nás kompletné akvárium. Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj jeho jednotlivé časti, prípadne vieme opraviť a prerobiť pôvodné akvárium. Inak povedané, je možné objednať u nás napríklad len projekt akvária, alebo len pozadie do akvária, len kryt, len ryby, atď….

Dokážeme „stíšiť“ príliš hlučné akvária, či takmer na 100 % automatizovať prevádzku akvária (systém automatickej výmeny vody, automatické krmítka, automatický systém ohrievania a ochladzovania vody…).

Ponúkame našim zákazníkom predovšetkým ryby veľkých afrických jazier Malawi a Tanganyika . Vieme zabezpečiť ryby rôzneho veku, farieb a tvarov z domácich odchovov ako aj ryby importované priamo z jazier. Zameriavame sa na tzv. biotopové akvária, čo znamená, že sa maximálne snažíme v akváriu napodobniť prirodzený biotop afrických jazier. Každé naše akvárium je originálne a jedinečné, čiže nikde neexistuje rovnaká kópia.

Ponúkame kompletnú starostlivosť o Vaše akvárium od kŕmenia rýb až po výmenu vody. Starostlivosť o akvárium vykonávame v pravidelných intervaloch.

Ponúkame poradenstvo v oblasti starostlivosti o akvárium a  chovu rýb.

 

Sme tu pre Vás a pomôžeme Vám na ceste za vlastným kúskom fascinujúceho podvodného sveta.😀