Showroom
Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť – ryby všemožných farieb a tvarov, biotopy jazier Malawi a Tanganyika, rastliny, dekorácia,… a ešte omnoho viac v príjemnom a priateľskom prostredí, kde sa dozviete všetko, čo budete potrebovať o Vašom budúcom akváriu. Nie je nad osobný kontakt a preto sme pre Vás pripravili priestor, v ktorom Vám chceme naživo ukázať podmanivú krásu akvária.

Na vlastné oči si môžete prezrieť ukážku biotopových akvárií afrických jazier, spoločenskú nádrž so skalármi či majestátne diskusy. Vlastnoručne si môžete vybrať koreň, piesok alebo kamene. Ukážeme Vám ako funguje filter alebo automatická výmena vody.

Čo je však najdôležitejšie, máte možnosť vybrať si z približne 30-tich rôznych druhov rýb, ktoré pre Vás chováme v 22-och akváriách. Je to malá vzorová minichovňa, ktorá pomáha predovšetkým vám, našim zákazníkom, pri výbere rýb.

Preto neváhajte a navštívte nás v priestoroch našej firmy v Moste Pri Bratislave. Sme Vám plne k dispozícii a budeme sa snažiť zodpovedať všetky Vaše zvedavé otázky.

Radi Vás privítame na kávičke v našom Showroom-e. 🙂