Kryty na akváriáNa všetky naše akváriá ponúkame kryty vrátane svetelných rámp. Svetelné rampy dodávame v štandardnom prevedení so žiarivkami typu T5 alebo T8 s elektronickými predradníkmi, resp. máme v ponuke svetelné rampy s LED osvetlením. Kryty dodávame ako súčasť kompletu s akváriom alebo aj samostatne.

Kryty na akváriá sú celoplastové s odtokovými drážkami na vnútornej strane a je ich možné ľubovoľne otvárať v celej dĺžke a šírke krytu, čo veľmi uľachčuje prácu pri údržbe akvária. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť rez rámom krytu.

Štandardná farba plastových krytov je čierna avšak prevedenie bočných hrán, resp. horných platní je možné prispôsobiť Vášmu želaniu a farebne zladiť so skrinkou.

Dekory si pozrite priamo cez náš e-shop.
(Nezodpovedáme za prípadné skreslenie farebného podania obrázkov spôsobené nastavením Vašej zobrazovacej jednotky.)

Na kryty na akváriá poskytujeme záruku 24 mesiacov. Kryty dodávame do 20 pracovných dní od  objednania a sme schopní dopraviť ich na miesto určenia.

V nasledujúcich zoznamoch si môžete prezrieť štandardné rozmery krytov, ktoré ponúkame:

Samozrejme pri výbere krytu pre Vaše akvárium nie ste obmedzený len týmito rozmermy. Po dohode Vám dokážeme vyrobiť kryt vhodný pre Vaše akvárium 🙂